Samsun Rotary Kulübü 2. Kulüp asamblesi dönemin ilk toplantısında yapıldı.
Türkiye Rotaryenleri yeni dönemi Anıtkabirde Atamızın huzurunda açtı.
2024-2025 Dönemi Devir Teslim Töreni Gerçekleştirildi.
Dönem mottomuz “DÜNYA YA UMUT OL ” ile ilk toplantımızı gerçekleşti.
2023-2024 dönemini atamızın huzurunda karşıladık
2021-2022 Döneminin ilk Toplantısı Yapıldı
Her Temmuz kalbimiz bir başka atar bizim..
Samsun Rotary ailesi olarak Doğada bir gün sloganıyla dönem projelerimizden biri olan Madde Bağımlılığına karşı farkındalık projemizi 4 Eylül Pazar günü gerçekleştirdik!
Canlı dönemimizin yöremizdeki ilk INTERCITY toplantısının ev sahibi kulübümüz SAMSUN Rotary Kulübü oldu. 10 kulübümüz, 8 Rotary ve 2 Rotaract kulübümüzün ortak düzenlediği toplantımız 3 Ağustos akşamı RAMADA OTEL Samsun’da gerçekleşti
Adıyaman Nemrut Rotary Kulübünün geleneksel hale getirdiği ULUSLARARASI ROTARY ENGELLİLERLE ZİRVEDE
Samsun Rotary Kulübü olarak Samsun Rotaract Kulübü ile partner olduğumuz, Samsun Atakum Belediyesinin ev sahipliği yaptığı panayırımız 18 Eylül Pazar günü Karadeniz’in ve Samsun’un göz bebeği Çakırlar Korusunda düzenlendi.
Eskişehir Odunpazarı Belediyesi ve Rotary işbirliği ile hayata geçirilen “100. YIL Odunpazarı Belediyesi – Rotary 30 Ağustos Zafer Parkı”nın açılışı için kulübümüzü temsilen Canlı Dönem Başkanımız Rtn. Ayşe Mine Ergun, 2024-25 Dönemi Gelecek Dönem Başkanı
Uluslararası Rotary 7680 Bölge ABD Kuzey Carolina Eyaletinden gelen dostluk değişim ekibini SAMSUN ROTARY kulübü olarak Samsun’umuzda misafir ettik.
“Teknoloji Bağımlılığı ve Siber Zorbalık”
Türkiye’de kıyı temizleme hareketinin öncüsü olan Turmepa derneği ile işbirliği içerisinde Samsun’da bulunan tüm Rotary kulüpleri ve deniz dostları olarak kıyılardaydık.
by Sofia’s Zoo
Konuğumuz OMÜ FEN –EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DR. NAZLI MURZİOĞLU idi.