SAMSUN
ROTARY KULÜBÜ

Yarı Yıl Toplantısı... 16 Şubat 2017, Perşembe


Başkanlar yarıyıl toplantısı için 14 – 15 Ocak 2017 tarihlerine denk gelen hafta sonu İskenderun’daydık.

Cumartesi günü akşama kadar süren toplantımız, Pazar öğlen saatlerinde son buldu. Komite başkanlarının yapmış olduğu sunumlarla dönem projeleri değerlendirildi.

Geçtiğimiz senelerde, başkanlarımızın kendilerinin hazırladıkları, dönem içerisinde yaptığı veya yapacaklarını anlattıkları 2 – 3 dakika ile sınırlı sunumlar yapıyorlardı.   Süre yetmediği için de dönemlerini tam manasıyla anlatamamanın üzüntüsünü     yaşıyorlardı.

Bu yıl farklı bir yol izlenerek bölgenin web sitesine ROTA PROJE bölümü eklendi. Dönem başından beri düzenli olarak girişlerini yaptığımız, yapılan ve yapılacak olan tüm etkinlik ve projelerin anlatımlarını bölge komite başkanlarımız yaptılar. 

İlkini denediğimiz bu sistemde, yarıyıl toplantısında, yapılan hataları değerlendirme fırsatı bulduk. Uzun proje dosyaları hazırlamadan bölge sayfasından yüklenen birkaç fotoğraf ve kısa özetler ile dönemin anlatılabilmesi bütün başkanlarımızı sevindirdi.

Bu sene üzerinde çok çalıştığı ve başarılı olduğu web çalışmalarından dolayı, bölgemizi kutluyor ve başarılar diliyorum.

Habere Ait Diğer Resimler