SAMSUN
ROTARY KULÜBÜ

IV. Grup Enstitüsü... 16 Şubat 2017, Perşembe


Rotary bilgilerimizi güncellemeyi, yeni üyelerimizi bilgilendirmeyi ve dostluklarımızı geliştirip pekiştirmeyi amaçladığımız, Grup Enstitüsü programının 4.sü Guvernörümüz ve değerli eşlerinin katılımı ile Sinop’ta gerçekleştirdik.

21 Ocak Cumartesi günü Sinop Diyojen Rotary Kulübü tarafından gerçekleştirilen seminere, Kulübümüzden, GDB. Mehmet Erbilgin ve Yasemin, GDB. Lamia Yüksel,  Rtn. Süleyman Eldemir, Rtn. Ahmet Özden, ve Rtn. Ünal Duru dostlarımız katılım sağladılar.

GDB. Mehmet Erbilgin’in “Rotary Kuralları” sunumu ile başlayan, devamında da çok değerli katılımcıların ve sunumların yer aldığı, seminerimiz bittiğinde, kurallarına sadık kalarak 112 yılı geride bırakan Rotary’nin sürekliliğinin nedenlerini anlamış olduk. 

GDB. Lamia Yüksel’in konuşmacı olarak katıldığı, “Örneklerle Başarılı Küresel Bağış Projeleri” sunumunda “Kumköy Kırsalın Melekleri” küresel bağış projesi, örnek projelerden bir tanesi idi. 

Rtn. Süleyman Eldemir dostumuzda  “Gençlerimiz Geleceğimiz” konulu panelde konuşmacılardandı. İnteract, Rotaract ve Rotaryen'lerin uyumlu ve birlikte çalışmalarının kazanımlarını örnekler ile dinledik.

Seminere katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Rotary sizler ile güzel...


Habere Ait Diğer Resimler