SAMSUN
ROTARY KULÜBÜ

DEVİR TESLİM 01 Ocak 1970, Perşembe


Güzel bir hizmet yılını daha geride bıraktık.

 Hizmetlerimizi dünyaya armağan ettiğimiz, her zaman güleryüz ve neşe ile hatırlayacağımız, bir güzel hizmet yılını daha geride bıraktık.

Sevgili Mustafa ve Betigül, özverili çalışmalarının neticesinde başarılarla dolu bir dönemi, yaşatmış olmanın huzurunu taşıyorlar.

Sizlerin Rotary ruhu ve büyük bir özveri ile taşımış olduğunuz başkanlık kolyesini bugün devralıyor olmaktan onur duyuyorum.

Kulübümüzün 50.Yılını siz değerli geçmiş dönem Başkan'ımla beraber omuz omuza sürdürmek benim ve sevgili eşim Özlem için çok heyecan verici olacak.

Layıkıyla yapmış olduğunuz başkanlık görevinizden ötürü, kulübümüz adına sizlere çok teşekkür ediyorum.

Biz rotaryen’ler

Başlarımıza taktığımız baretlerimizle, bir yandan şarkımızı söylerken, bir yandan insanlığa hizmet adına koyduğumuz her tuğla ile insanlığa katkı sağlayan birer zanaatçıyız.

Ve bu yıl,

Hani kaçarız ya bir an hayatın stresinden uzaklaşmak için,

Bir bardak kahveye, ıslak kumlara belki, sahile,

Gözlerimizi kapattığımız bir an var ya,

Çocukluğumuzu düşündüğümüz, evimizin sıcaklığını hissettiğimiz, en sevdiklerimizin yanımızda olduğunu,

İşte o an, bu sene yaşamak ve yaşatmak istediğimiz sizlere.

Hedefimiz büyük ve bu hedef için çabalarken her bir Rotaryan dostumuza, sevgili eşlerimize, çocuklarımıza ve tabi ki her zaman yanımızda olan değerli dostlarımıza ihtiyacımız var.

Asıl hedefe giderken boş duracağımızı sanmayın! Çalışacağız.

Ben ve yönetim kurulum görev için buradayız.

Birlikteliğimizin güçlenmesi ve devamlılığın sağlanabilmesi için bizlerin büyük bir aile olduğumuzu her an hissetmemiz gerekiyor.

Her yıl olduğu gibi, Projeler ve aktiviteler bizleri biz yapan, birbirimize yaklaştıran, büyük bir aile olmamıza vesile olan birlikte geçirdiğimiz eşsiz zamanlarımız olacak.

Habere Ait Diğer Resimler