SAMSUN
ROTARY KULÜBÜ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı... 01 Ocak 1970, Perşembe


Cumhuriyet bayramı sabahında misafirlerimizle ve çok değerli kulüp başkanlarımızla beraber Samsun Onur anıtına Atamıza karşı saygılarımızı sunarak çiçeklerimizi bıraktık.

Çok coşkulu keyifli bir kalabalık vardı bizimle beraber, bayraklar sallandı, sloganlar atıldı, marşlarımız okundu… elimizden geldiğince bizler de eşlik etmeye gayret gösterdik. Bu görevimizi yerine getirirken bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza kalpten teşekkürler.

Cumhuriyetimizin 93.yılını kutladığımız gündüz ve gece programımıza şehir dışından teşrif ederek bizleri onurlandıran, Guvernörümüz Güner İnci ve Nagihan Hanıma, GDG. Ali Gökben ve Füsun Hanıma, Bölge Guvernör Yardımcılarımız Orhan Uludağ ve Zeynep Hanıma, Abdullah Küreğibüyük ve Birgül Hanıma, Dündar Kıncal ve Suzan Hanıma, Cüneyt Koşu ve Belkıs Hanıma sonsuz teşekkürler.

GDG. Kemalettin Erbilgin ve Meral Hanım, Guvernör yardımcılarımız Teoman Kaynar ve Merve Hanım, Umur Sakkalıoğlu ve Eser Hanım, Duygu Saraç ve Yakup Beye ve gecemize konuşmacı konuk olarak katılan gazeteci yazar İsmail Küçükkaya ve eşleri Eda hanıma gönülden teşekkürler.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı...

Habere Ait Diğer Resimler